SABAH VEFAT SOSYAL İLANLAR

Vefat, Anma, Mevlid, Başsağlığı ve Teşekkür İlanları

Kurulduğu ilk yıldan beri vefatanmamevlidteşekkür gibi sosyal içerikli ilanların ilk adresi olan Sabah Sosyal İlanlar iyi günde de kötü günde de sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza, yakınlarınıza ulaşabilmenin en etkin yolu.

İstanbulAnkaraEgeAdana ve Antalya başta olmak üzere Türkiye‘nin tüm bölgelerine ulaşan Sabah Gazetesi Sosyal İlanları ile vefat ilanlarının yanısıra, bebeğinin doğumunu müjdelemek veya tedavi sonrası doktorlarına teşekkür etmek isteyenler için alternatif boyut ve ekonomik fiyatlarıyla her daim okuyucusunun yanında.

SOSYAL İLANLAR

Vefat, Anma, Mevlid, Başsağlığı ve Teşekkür İlanları
Kurulduğu ilk yıldan beri vefat, anma, mevlid, teşekkür gibi sosyal içerikli ilanların ilk adresi olan Sabah Sosyal İlanlar iyi günde de kötü günde de sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza, yakınlarınıza ulaşabilmenin en etkin yolu.
İstanbul, Ankara, Ege, Adana ve Antalya başta olmak üzere Türkiye‘nin tüm bölgelerine ulaşan Sabah Gazetesi Sosyal İlanları ile vefat ilanlarının yanısıra, bebeğinin doğumunu müjdelemek veya tedavi sonrası doktorlarına teşekkür etmek isteyenler için alternatif boyut ve ekonomik fiyatlarıyla her daim okuyucusunun yanında.


 Sabah İlan Servisi İletişim Telefonları:


Tel: 0212 230 60 00 – 0212 225 32 32 – Gsm: 0533 504 01 01 (7/24)